В Шалигинській громаді вшанували День пам’яті та Перемоги над нацизмом

З метою належного відзначення у Шалигинській громаді Дня пам’яті та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років (8 травня), з дотриманням вимог та обмежень воєнного стану, з урахуванням ситуації в конкретному населеному пункті, було проведено лаконічні церемонії покладання керівниками органів місцевого самоврядування квітів, квіткових композицій, встановлення вінків до пам’ятників загиблим воїнам у Другій світовій війні.
Ця дата – про пам’ять і застереження, про страшну ціну й непоправні наслідки війни, а не про культ завоювання і підкорення, який нині плекає країна-агресор – російська федерація. Спомин про війну, покликаний формувати суспільний запит на збереження миру, розвивати спроможність держав до його захисту, виховувати у народів сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю. Уроки Другої світової війни очевидні – домовлятися з тоталітарними терористичними режимами небезпечно для існування людства.