Допомога від благодійного фонду «Мирне небо Харкова»

З травня 2024 року в Сумській області розпочав свою діяльність Благодійний фонд «Мирне небо Харкова», який за час війни активно підтримував цивільне населення Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Херсонської областей.
Завдяки іноземним партнерам Благодійний фонд «Мирне небо Харкова» надає гуманітарну підтримку незахищеним верствам населення, а саме: родинам з дітьми, родинам з дітьми, що мають інвалідність, багатодітним родинам. Діяльність фонду у 2024 році націлена на:
– видачу гігієнічних наборів, води;
– підготовку до зими у вигляді видачі населенню топливних палетів та буржуйок;
– реєстрація та фінансування адресної грошової допомоги;
– діяльність з мінного інформування;
– інші засоби підтримки, що вирішуються індивідуально, враховуючи потреби громад.
З червня 2024 року Благодійний фонд «Мирне небо Харкова» розпочинає реалізацію першого напрямку – видача гігієнічних наборів. Для формування потреби по громадам, які входять до території 30-ти кілометрової зони (0-30 км від кордону), та складання списків родин, які потребують даної форми допомоги просимо заповнити до 27 травня 2024 року Google форму за посиланням: https://forms.gle/rfNNSGH51gAjYATG7