17 червня 2024 року, під головуванням селищного голови Юрія Матвієнка відбулося засідання виконавчого комітету.
До порядку денного було включено 11 питань, які були розглянуті та прийнято відповідні рішення.
Зокрема, начальник відділу ЦНАП Олексій Обуховський ознайомив членів виконавчого комітету з рішенням комісії з обстеження пошкоджених та знищених об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України. Члени виконавчого комітету підтримали рішення комісії.
Начальник відділу земельних відносин, архітектури та містобудування Наталія Балабонова ознайомила за планом заходів Шалигинської селищної ради на 2024-2025 роки щодо безбар’єрного простору. Члени виконкому підтримали це рішення.
Було затверджено рішення про надання одноразової матеріальної допомоги за Цільовою програмою «Правопорядок» Шалигинської територіальної громади на 2023-2024 роки.
У рамках засідання також ухвалено рішення щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Було обговорено членами виконкому та підтримано рішення, що стосувалося надання матеріальної допомоги жителям громади.
Члени виконавчого комітету обговорили та затвердили план виконавчого комітету на третій квартал 2024 року.