Мобільні підрозділи надають банківські послуги в тих населених пунктах, де не працює жоден інший банк. Графік їх курсування визначається спільно з органами місцевої влади та обласними військовими адміністраціями. Він може коригуватись відповідно до безпекової ситуації в регіоні.
Завдяки мобільним підрозділам Ощаду на базі автофургонів можливість банківського обслуговування отримали мешканці територій поблизу лінії фронту або кордону з державою-агресором. Там можна отримати стандартний набір банківських послуг: відкрити поточний рахунок, оформити депозит, перевипустити платіжну картку, здійснити грошовий переказ, отримати соціальну допомогу тощо.
Перші мобільні відділення на базі автотранспорту почали обслуговувати клієнтів ще в 2015 році – подібних рішень з того часу і донині не має жодний український банк. З початком повномасштабної агресії Ощадбанк передав ті мобільні броньовані відділення на потреби ЗСУ.
«Проєкт мобільних підрозділів для Ощадбанку дуже важливий, адже він реалізується в рамках нашої програми безбар’єрності. Завдяки йому ми можемо надавати банківські послуги тим українцям, які до цього були позбавлені можливості їх отримувати, а саме мешканцям небезпечних територій та мужнім захисникам України. В подальшому ми будемо масштабувати цей проєкт: до кінця роки планується створення нових 5 мобільних підрозділів. Запуск їх у роботу дасть ще більше підстав стверджувати: все буде Україна – всюди буде Ощад», – прокоментував Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.