Підсумкова конференція VNG International

Представниця Шалигинської селищної ради Наталія Ілейко взяла участь у підсумковій конференції VNG International за результатами першої фази Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні».

Проєкт реалізовується Агентством міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерландів VNG International у партнерстві з Асоціація міст України та фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів.

Ця конференція стала ще одним потужним майданчиком для обміну досвідом, побудови партнерств та збагачення новими ідеями українських громад на період відновлення.

Учасники здобули велику кількість знань та набули приємні, корисні знайомства для подальшої роботи, співпраці в органах місцевого самоврядування.
Слава Україні!  Дякуємо міжнародним партнерами, які вірять в нас!
Сподіваємось на співпрацю!