Пленарне засідання 30 сесії Шалигинської селищної ради

17 травня 2024 року відбулись засідання виконавчого комітету селищної ради та пленарне засідання 30 сесії Шалигинської селищної ради восьмого скликання. У ході засідання виконавчого комітету було розглянуто 13 питань порядку денного із різних сфер життєдіяльності громади . Зокрема – схвалено зміни до цільових програм, розглянуто та прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги жителям громади.
У пленарному засіданні сесії селищної ради взяли участь 13 депутатів, заступники селищного голови, керівники відділів і виконавчих органів ради.
Головував на засіданні селищний голова Юрій Матвієнко.
Перед початком роботи хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих українських воїнів та мирних жителів з часу вторгнення росії в Україну.
На розгляд депутатів було винесено 27 питань, а саме – звіт про виконання селищного бюджету за І квартал 2024 року, внесення змін до бюджету та цільових програм, питання зі сфери земельних відносин. Всі питання порядку денного були розглянуті та прийнято відповідні рішення.